Automation test engineer

Baví tě automatizace a máš rád zodpovědnost za zajištění kvality softwaru? Jako Automation Test Engineer budeš vytvářet testovací scénáře, udržovat testovací data a podílet se na automatizaci testů pomocí nástrojů jako Postman, Playwright nebo Selenium. Připoj se k týmu Neovia a pracuj na špičkových projektech v oblastech telco a bankovnictví!

Home One Arrow

Neovia je IT společnost zaměřená na vývoj softwarových řešení s důrazem na infrastrukturu a open-source technologie. Na trhu působíme už více než 6 let a máme zkušenosti s doručováním inovativních řešení klientům jako Dr. Max, T-Mobile a Generali.

Náplň práce

Náplň tvé práce bude pestrá - záleží na potřebách klienta a oblasti, ve které působí. Podílíme se testování kritických aplikací dvou z největších bank v ČR. Menší a agilní tým hledá šikovného člověka, co mu pomůže vychytat chyby před nasazením aplikací do produkce.

Co hledáme

  • Schopnost psát testovací scénáře a udržovat testovací data
  • Znalost nástroje Postman pro datově řízené testy (DDT)
  • Nebát se i manuálního testování mobilních aplikací a webových stránek
  • Schopnost pracovat s nástroji Playwright nebo Selenium je výhodou, ale není podmínkou

Co můžeme nabídnout

  • 4 000 Kč - 7 000 Kč na MD (dle zkušeností)
Jak se přihlásit?
Zaměstnanci firmy Neovia oslavují nového kolegu

Pošlete nám