Java developer

Dlouhodobě hledáme šikovné Java vývojáře, kteří se budou chtít připojit do týmu Neovia a pracovat na řešení technických výzev našich klientů z oblasti telco, bankingu, ale i logistiky nebo e-commerce.

Home One Arrow

Neovia je IT společnost zaměřená na vývoj softwarových řešení s důrazem na infrastrukturu a open-source technologie. Na trhu působíme už více než 6 let a máme zkušenosti s doručováním inovativních řešení klientům jako Dr. Max, T-Mobile a Generali.

Náplň práce

Náplň tvé práce bude pestrá - záleží na potřebách klienta a oblasti, ve které působí. Podílíme se na vývoji digitálního produkt, ve kterém si zákazník bude schopný plně nastavit vlastní podobu služby bez potřeby jít do kamenné pobočky. V jiném týmu se vyvíjí "backend for frontend” -  v Javě 17 / 21 bys vyvíjel mezivrstvu, konektory na databázi a řadu dalších produktů, distribuující data do mobilní aplikace psané v Kotlinu.

Co hledáme

  • Silné analytické uvažování
  • Schopnost jasně komunikovat řešení technických problémů
  • 3 a více let byznysových zkušeností v používání technologií Java 17 a vyšší / Spring boot, PostreSQL, Oracle DB, Elasticsearch, Docker / Kubernetes a minimálně základní znalost některého z cloudových prostředí AWS, Azure nebo GCP
  • Ochotu být flexibilní v dojíždění do kanceláře (od 2 dnů v týdnu po full remote)
  • Technické vzdělání není nutností, ale výhodou

Co můžeme nabídnout

  • 4 000 Kč - 9 000 Kč na MD (dle zkušeností)
Jak se přihlásit?
Zaměstnanci firmy Neovia oslavují nového kolegu

Pošlete nám

Přehled pozic
Testimonial Left Arrow